Sklep internetowy z systemem cms od 900 zł!

Stworzymy dla Ciebie unikalny projekt graficzny i dobierzemy odpowiedni system zarządzania treścią. Pracujemy na Magento, WordPressie, PrestaShop, Shopify i OpenCart. Zadbamy także o sprzedaż w sklepie internetowym.

Zadzwoń: 530992011

Sklepy internetowe tworzymy na platformie Magento
Presta Shop sklepy internetowe
shopify do dużych sklepów
opencart sklepy ecommerce
WooCommerce popularne rozszerzenie dla sklepów www
Virtuemart jako dodatek do Joomli

Responsywne sklepy internetowe

Tworzymy sklepy internetowe oraz duże platformy e-commerce oraz marketplace.
Skupiamy się głównie na tym aby sklepy konwertowały, czyli aby przynosiły zyski.

 

Dlatego pilnie badamy trendy na rynku e-commerce i oferujemy klientom najlepsze rozwiązania. Przykładamy bardzo dużą wagę do user experience oraz do zwiększania sprzedaży w sklepie internetowym.

 

Jeśli więc szukasz agencji reklamowej, która będzie Twoim partnerem, pozna potrzeby Twojej firmy i stworzy autentyczny i profesjonalny projekt sklepu internetowego to powierz to zadanie firmie z dużym doświadczeniem.

Responsywne sklepy online

Systemy do sklepów internetowych

Pracujemy na różnych systemach do zarządzania sklepami internetowymi. Decyzję o tym, z którego systemu skorzystamy w danym przypadku podejmujemy po dokonaniu dokładnego badania rynku oraz potrzeb klienta.

Platformy, z których korzystamy to Magento, PrestaShop, Woocommerce, Open Cart oraz DrupalCommerce.

Dla klientów, którzy nie chcą korzystać z tych rozwiązań oferujemy stworzenie dedykowanego systemu cms, który będzie stworzony na miarę ich potrzeb.

Profesjonalnie, szybko i unikatowo wykreujemy wizerunek i wypromujemy każdy sklep online.

Przebieg współpracy przy tworzeniu sklepu internetowego

 1. Po zgłoszeniu się do naszej firmy, klient otrzymuje specjalny brief, w którym zawarte są kluczowe dla nas kwestie związane z zaprojektowaniem sklepu internetowego.
 2. Po otrzymaniu wypełnionego briefu od klienta zazwyczaj proponujemy spotkanie w siedzibie naszej firmy lub u klienta. Jeśli nie jest to możliwe, wówczas przeprowadzamy rozmowę na zasadzie tele konferencji.
 3. Gdy posiadamy już wszystkie niezbędne informacje rozpoczynamy dokładny research danej branży. Sprawdzamy jak duża jest konkurencja i co oferuje. Przedstawiamy wówczas klientowi swoje dodatkowe sugestie dotyczące pracy nad sklepem internetowym.
 4. Po przygotowaniu specyfikacji projektu przystępujemy do stworzenia makiety, która przedstawi klientowi w jaki sposób będzie wyglądała architektura na stronie internetowej.
 5. Po akceptacji lub naniesieniu poprawek przygotowujemy dokładny projekt graficzny sklepu internetowego. Tworzymy stronę główną, stronę produktu, stronę o firmie oraz wszelkie inne kluczowe dla projektu podstrony.
 6. Przygotowany projekt sklepu internetowego przedstawiamy klientowi i wspólnie z klientem przechodzimy przez wszystkie etapy.
 7. Gdy mamy już zaakceptowany projekt rozpoczynamy pracę nad wdrożeniem.
 8. Kolejnym etapem jest testowanie wdrożenia. W tym momencie jesteśmy w stanie przejść przez całą platformę. Korzystamy z oprogramowania do testowania oraz do testów A/B.
 9. Po akceptacji wszystkich elementów organizujemy szkolenie dla klientów, aby zapoznali się dokładnie z systemem do sklepu internetowego.
 10. Następnie wdrażamy projekt sklepu internetowego na produkcję i jeśli klient sobie tego życzy uruchamiamy odpowiednią kampanię online aby pozyskać użytkowników.
 11. Przez dwa lata udzielamy naszym klientom wsparcia w obsłudze sklepu online.
 12. Pracujemy w Warszawie, ale bardzo często działamy dla Klientów z całej Polski. Możemy przyjechać do Klienta lub zorganizować spotkanie online.

Sklepy Magento cena

Klienci, którym zależy na rozbudowanym systemie cms dla sklepu internetowego na pewno będą zadowoleni z możliwości jakie daje Magento. Sklep internetowy na Magento będzie cechował się bardzo dużą funkcjonalnością oraz możliwością rozbudowy. Dzięki Magento możemy w łatwy sposób generować raporty sprzedaży i przeprowadzać zaawansowane analizy zachowań użytkowników.

Magento jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które chcą prowadzić kilka sklepów internetowych korzystając z jednego systemu cms. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie pozwalające skupić się na tym jak zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym zamiast marnować czas na żmudne prace związane z obsługą systemu.

Magento daje ogromne możliwości w kwestii prezentacji produktów w sklepie internetowym. Możemy korzystać z różnego rodzaju szablonów i w zależności od rodzaju produktu wybrać odpowiedni.