Sklepy internetowe

Sklepy internetowe, które konwertują

Tworzymy sklepy internetowe oraz duże platformy e-commerce oraz marketplace.
Skupiamy się głównie na tym aby sklepy konwertowały, czyli aby przynosiły zyski.

Dlatego pilnie badamy trendy na rynku e-commerce i oferujemy klientom najlepsze rozwiązania. Przykładamy bardzo dużą wagę do user experience.

Jeśli więc szukasz agencji reklamowej, która będzie Twoim partnerem, pozna potrzeby Twojej firmy i stworzy autentyczny i indywidualny projekt sklepu internetowego to powierz to zadanie firmie z dużym doświadczenie.

 

Systemy do obsługi sklepów internetowych

Pracujemy na różnych systemach do zarządzania sklepami internetowymi. Decyzję o tym, z którego systemu skorzystamy w danym przypadku podejmujemy po dokonaniu dokładnego badania rynku oraz potrzeb klienta.

Platformy, z których korzystamy to Magento, PrestaShop, Woocommerce, Open Cart oraz DrupalCommerce.

Dla klientów, którzy nie chcą korzystać z tych rozwiązań oferujemy stworzenie dedykowanego systemu cms, który będzie stworzony na miarę ich potrzeb.

Profesjonalnie, szybko i unikatowo wykreujemy wizerunek i wypromujemy każdy sklep online.

 

Przebieg współpracy z Media River

 1. Po zgłoszeniu się do naszej firmy, klient otrzymuje specjalny brief, w którym zawarte są kluczowe dla nas kwestie związane z przygotowaniem platformy e-commerce.
 2. Po otrzymaniu wypełnionego briefu od klienta zazwyczaj proponujemy spotkanie w siedzibie naszej firmy lub u klienta. Jeśli nie jest to możliwe, wówczas przeprowadzamy rozmowę na zasadzie tele konferencji.
 3. Gdy posiadamy już wszystkie niezbędne informacje rozpoczynamy dokładny research danej branży. Sprawdzamy jak duża jest konkurencja i co oferuje. Przedstawiamy wówczas klientowi swoje dodatkowe sugestie.
 4. Po przygotowaniu specyfikacji projektu przystępujemy do stworzenia makiety, która przedstawi klientowi w jaki sposób będzie wyglądała architektura na stronie internetowej.
 5. Po akceptacji lub naniesieniu poprawek przygotowujemy dokładny projekt graficzny sklepu internetowego. Tworzymy stronę główną, stronę produktu, stronę o firmie oraz wszelkie inne kluczowe dla projektu podstrony.
 6. Przygotowany projekt sklepu internetowego przedstawiamy klientowi i wspólnie z klientem przechodzimy przez wszystkie etapy.
 7. Gdy mamy już zaakceptowany projekt rozpoczynamy pracę nad wdrożeniem.
 8. Kolejnym etapem jest testowanie wdrożenia. W tym momencie jesteśmy w stanie przejść przez całą platformę. Korzystamy z oprogramowania do testowania oraz do testów A/B.
 9. Po akceptacji wszystkich elementów organizujemy szkolenie dla klientów, aby zapoznali się dokładnie z systemem do sklepu internetowego.
 10. Następnie wdrażamy projekt sklepu internetowego na produkcję i jeśli klient sobie tego życzy uruchamiamy odpowiednią kampanię online aby pozyskać użytkowników.
 11. Przez dwa lata udzielamy naszym klientom wsparcia w obsłudze sklepu online.
 12. Pracujemy w Warszawie, ale bardzo często działamy dla Klientów z całej Polski. Możemy przyjechać do Klienta lub zorganizować spotkanie online.