Close

Tworzenie sklepów internetowych

Stworzymy dla Ciebie unikalny projekt sklepu internetowego i dobierzemy odpowiedni system zarządzania treścią. Pracujemy na Magento, WordPressie, PrestaShop, Shopify i OpenCart. Zadbamy także o sprzedaż w sklepie internetowym. Projektowanie sklepów internetowych z nami to czysta przyjemność.

Zadzwoń: 668401508

Sklepy internetowe tworzymy na platformie Magento
Presta Shop sklepy internetowe
shopify do dużych sklepów
opencart sklepy ecommerce
WooCommerce popularne rozszerzenie dla sklepów www
Virtuemart jako dodatek do Joomli

Zakładanie sklepu internetowego

Tworzymy sklepy internetowe dla dużych e-biznesów i mniejszych firm.
Skupiamy się głównie na tym aby sklepy internetowe konwertowały, czyli aby przynosiły zyski. Dlatego pilnie badamy trendy na rynku e-commerce i oferujemy klientom najlepsze rozwiązania. Przykładamy bardzo dużą wagę do user experience oraz do zwiększania sprzedaży w sklepie internetowym.

Jeśli więc szukasz agencji reklamowej, która będzie Twoim partnerem, pozna potrzeby Twojej firmy i stworzy autentyczny i profesjonalny projekt sklepu internetowego to powierz to zadanie firmie z dużym doświadczeniem.

Responsywne sklepy online

Jak założyć sklep internetowy?

Własny sklep internetowy? Zobacz przebieg współpracy przy tworzeniu sklepu internetowego

1 etap tworzenia sklepu internetowego

 1. Po zgłoszeniu się do naszej firmy, klient otrzymuje specjalny brief, w którym zawarte są kluczowe dla nas kwestie związane z zaprojektowaniem sklepu internetowego.
 2. Po otrzymaniu wypełnionego briefu od klienta zazwyczaj proponujemy spotkanie w siedzibie naszej firmy lub u klienta. Jeśli nie jest to możliwe, wówczas przeprowadzamy rozmowę na zasadzie telekonferencji.
 3. Gdy posiadamy już wszystkie niezbędne informacje rozpoczynamy dokładny research danej branży. Sprawdzamy jak duża jest konkurencja i co oferuje. Przedstawiamy wówczas klientowi swoje dodatkowe sugestie dotyczące pracy nad sklepem internetowym.

2 etap projektowania sklepu internetowego

 1. Po przygotowaniu specyfikacji projektu przystępujemy do stworzenia makiety, która przedstawi klientowi w jaki sposób będzie wyglądała architektura sklepu internetowego
 2. Po akceptacji lub naniesieniu poprawek przygotowujemy dokładny projekt graficzny sklepu internetowego. Tworzymy stronę główną, stronę produktu, stronę o firmie oraz wszelkie inne kluczowe dla projektu podstrony.
 3. Przygotowany projekt sklepu internetowego przedstawiamy klientowi i wspólnie z klientem przechodzimy przez wszystkie etapy.

3 etap tworzenia sklepu online

 1. Gdy mamy już zaakceptowany projekt rozpoczynamy tworzenie sklepu internetowego.
 2. Kolejnym etapem jest testowanie wdrożenia. W tym momencie jesteśmy w stanie przejść przez całą platformę. Korzystamy z oprogramowania do testowania oraz do testów A/B.
 3. Po akceptacji wszystkich elementów organizujemy szkolenie dla klientów, aby zapoznali się dokładnie z systemem do sklepu internetowego.
 4. Następnie wdrażamy projekt sklepu internetowego na produkcję i jeśli klient sobie tego życzy uruchamiamy odpowiednią kampanię online aby pozyskać użytkowników.

4 etap zakładania sklepu internetowego

 1. Przez dwa lata udzielamy naszym klientom wsparcia w obsłudze stworzonego sklepu internetowego.
 2. Pracujemy w Warszawie, ale bardzo często działamy dla Klientów z całej Polski. Możemy przyjechać do Klienta lub zorganizować spotkanie online.

Najlepsze oprogramowanie sklepu internetowego – Ranking

Pracujemy na różnych systemach do zarządzania sklepami internetowymi (cms). Decyzję o tym, z jakiego oprogramowania sklepu internetowego skorzystamy w danym przypadku podejmujemy po dokonaniu dokładnego badania rynku oraz potrzeb klienta.

Dla klientów, którzy nie chcą korzystać z tych rozwiązań oferujemy stworzenie dedykowanego systemu cms, który będzie stworzony na miarę ich potrzeb. Profesjonalnie, szybko i unikatowo wykreujemy wizerunek i wypromujemy każdy sklep online.

Magento

Sklepy internetowe na Magento

Klienci, którym zależy na rozbudowanym systemie cms dla sklepu internetowego na pewno będą zadowoleni z możliwości jakie daje Magento. Sklep internetowy na Magento będzie cechował się bardzo dużą funkcjonalnością oraz możliwością rozbudowy.

Poznaj większość funkcji Magento:

 • Dzięki Magento możemy w łatwy sposób generować raporty sprzedaży i przeprowadzać zaawansowane analizy zachowań użytkowników.
 • Magento jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które chcą prowadzić kilka sklepów internetowych korzystając z jednego systemu cms. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie pozwalające skupić się na tym jak zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym zamiast marnować czas na żmudne prace związane z obsługą systemu.
 • Magento daje ogromne możliwości w kwestii prezentacji produktów w sklepie internetowym. Możemy korzystać z różnego rodzaju szablonów i w zależności od rodzaju produktu wybrać odpowiedni.
 • Magento jest otwartym systemem cms do zarządzania sklepem internetowym. Działa na Licencji Open Software License 3.0.
 • Magento to zaawansowany systemem cms do obsługi sklepów internetowych. Pomimo, że jest systemem na licencji Open Software, korzysta z niego wiele znanych marek.
 • Magento posiada bardzo wiele funkcji, dlatego polecany jest większym serwisom e-commerce. Jest także znacznie mniej intuicyjny niż na przykład popularny Woocommerce. Do dyspozycji mamy zaawansowane zarządzanie katalogiem produktów, analizy a także rozwinięte płatności i wersję mobilną.
 • Dzięki Magento możemy prowadzić kilka sklepów internetowych jednocześnie, a każdy produkt może być prezentowany w inny sposób. Możemy także prowadzić sprzedaż wirtualną np. ebooków czy audiobooków.

Magento Funkcjonalność oprogramowania

 

Sklepy internetowe na Magento – cena wdrożenia

Magento jest darmowym (open source) systemem cms. Nie trzeba za niego płacić. Płaci się za wdrożenie i wykonanie strony internetowej na tym systemie.

Cena sklepu opartego o cms Magento uzależniona jest od funkcjonalności jaką potrzebujemy. Dlatego sklepy online mogą kosztować 2 tys zł a mogą także kosztować 40 tys. zł lub więcej.

Magento Funkcjonalność oprogramowania

 

Funkcjonalność Magento jako plus

Sklepy, które są oparte o silnik Magento mają bardzo wiele funkcji wbudowanych już w system. Jeśli jednak potrzebujesz większej ilości opcji, zawsze możesz zainstalować dodatkowe moduły, które sprawią, że Twój sklep będzie bardziej rozbudowany i profesjonalny.

Magento oprogramowanie sklepuCzy warto zainwestować we wdrożenie sklepu na Magento?

Stworzenie sklepu internetowego na cms’ie Magento jest trudniejsze niż w przypadku WordPressa i popularnego dodatku Woocommerce. W tym przypadku niezbędna będzie wiedza programistyczna, pozwalająca wykorzystać oprogramowanie Magento w pełnym zakresie.

PrestaShop

Sklepy internetowe PrestaShop

Jednym z bardzo znanych systemów jest PrestaShopPrestaShop nie wymaga dużych zasobów serwera co jest sporą przewagą gdy porównamy go z Magento. Niestety w przypadku dużych sklepów internetowych, PrestaShop może nie być wystarczający. Nie posiada on tak wielu funkcji, które znajdziemy w Magento. Z tego powodu PrestaShop polecany jest niedużym serwisom e-commerce.

 

Jaki cms do sklepu internetowego wybrać?

Wszystko zależy od tego jakie mamy plany względem sklepu online. Jeśli zakładamy, że mały sklep internetowy w przyszłości będzie dużym biznesem „e-commerce”, lepiej zrobić to od początku na wydajniejszym oprogramowaniu sklepu. W przeciwnym razie będziemy dwukrotnie ponosić koszty wdrożenia.

 

Jeśli jednak wchodzimy w niszę i wiemy, że nawet za rok czy dwa dalej będziemy oferować niewielką ilość produktów, wówczas lepiej skupić się na systemie cms łatwiejszym w obsłudze, tańszym w implementacji i skupić się na marketingu bardziej niż na rozwoju samej platformy.

Profesjonalne wdrożenie sklepu online kluczem do sukcesu

Tworzenie sklepów online wdrożenieOd kiedy sklep internetowy okazał się jednym z najlepszych sposobów na prowadzenie biznesu w internecie, pojawiło się sporo firm, dzięki którym można wynająć sklep online lub wykupić stosowny szablon wraz z domeną. Taki sklep internetowy jest prosty w obsłudze, a jego właściciel zna z wyprzedzeniem koszty jego utrzymania, co pomaga mu w planowaniu firmowych wydatków. Niestety w przypadku gotowych rozwiązań, możemy napotkać się z licznymi ograniczeniami, a rozbudowa sklepu internetowego opartego na gotowych stronach, może być bardzo kosztowna lub wręcz niemożliwa.

Jak prowadzić sklep internetowy?

Prowadzenie sklepu internetowego

Musimy też pamiętać, że ważny jest dobry kontakt z klientami, a więc nie tylko szybkie wysyłanie im zamówionych towarów, ale i sprawne udzielanie odpowiedzi na zadawane pytania. Tutaj doskonale sprawdzają się narzędzia typu Live Chat, gdzie klient nie musi dzwonić, a jedynie napisać pytanie bezpośrednio na stronie. Takie podejście do klienta to większa szansa na sukces.

Promowanie sklepu internetowego

Głównym problemem na jaki możemy napotkać przy prowadzeniu sklepu internetowego, jest coraz większa konkurencja. Szczególnie w przypadku gdy naszym konkurentem jest znany brand. Obecnie znane firmy, które dysponują doskonałym zapleczem logistycznym, mogą wejść w każdą branżę, która przyniesie potencjalny dochód.

 

Prowadzenie sklepu internetowegoProwadzenie sklepu internetowego nie wymaga ani większego nakładu pracy, nie wiąże się też z koniecznością dokonywania wielkich inwestycji. Dobry pomysł i ciekawe produkty – oto podstawa, dzięki której każdy z nas ma szansę założyć świetnie prosperujący sklep internetowy. Dobry pomysł może sprawić, że nasze produkty staną się hitem w sieci, a my poradzimy sobie z coraz większą konkurencją.

 

Dlatego też widzimy, że firmy zajmujące się do tej pory jedynie sprzedażą np. książek lub elektroniki, zaczynają sprzedawać perfumy lub kosmetyki. Nie mają bowiem ograniczeń a z racji wielkości swojej marki, otrzymują bardzo atrakcyjne marże. W tym momencie niedużej firmie może być ciężko wybić się wśród liderów w swojej dziedzinie.

Co sprzedawać przez internet?Co najlepiej sprzedawać w sklepie interetowym?

Dziś niemal każda firma ma swój sklep internetowy, nie brak też osób, które prowadzą drogą online sprzedaż własnych wyrobów. Jest to dobra droga, ponieważ można w ten sposób zagospodarować lukę na rynku i wejść w niszę, która nie ma jeszcze znaczących konkurentów.

 

Porównywarki cen, rankingi sklepów online – wszystko to sprawia, że początkującym przedsiębiorcom dość trudno jest zaistnieć na rynku. Jak poradzić sobie z takim problemem? Wypełnienie niszy na rynku, ciekawe promocje lub wprowadzenie takich rozwiązań, które pozwolą przyciągać klientów – oto rozwiązania, dzięki którym nasz sklep internetowy będzie mógł się przebić przez konkurencję i zająć ważną pozycję na rynku.