Close

KONTAKT

Szukasz agencji interaktywnej, która stworzy dla Ciebie nowoczesny projekt strony internetowej lub sklepu internetowego? Zapraszamy do kontaktu. Od przeszło 10 lat realizujemy wyjątkowe projekty. Zajmujemy się także marketingiem internetowym, dlatego nie będziesz musiał korzystać z usług wielu firm. Zaopiekujemy się Twoim biznesem internetowym od początku do samego końca.

 

Skontaktuj się z nami

Media River

Zadzwoń:

668401508
Adres: ul. Szklanych Domów 9,
04-346, Warszawa

Aleksandra Nowicka

Od około 10 lat pasjonuję się marketingiem internetowym. Swoją przygodę w tej dziedzinie rozpoczęłam gdy założyłam swój pierwszy sklep internetowy ze zdrową żywnością oraz kosmetykami naturalnymi. Współpracowałam wówczas z firmą, która realizowała dla mojej firmy projekty. Nie byłam do końca zadowolona z efektów a tworzenie stron zaczęło bardzo mnie interesować. Tworzenie nowych stron, na początku dla siebie, pochłonęło mnie bez reszty. Nie sądziłam, wówczas, że tym właśnie będę się zajmować w przyszłości. Miałam wtedy 19 lat. Moją pierwszą pracą na etacie było stanowisko web developera w niedużej agencji reklamowej. Tam rozwijałam dalej swoje umiejętności.

W ramach rozwoju pochłaniałam kolejne obszary ze świata online. Niezliczone ilości godzin spędzałam na zgłębianiu tajnik Seo oraz Sem. Jest to dla mnie fascynująca dziedzina, która ciągle ewoluuje, nie ma tu miejsca na stagnację. Pracowałam w firmach takich Jatomi Fitness, Onet SA, Allegro.

Zachęcam do współpracy każdego kto potrzebuje unikalnej strony internetowej a także wsparcia w jej wypromowaniu.

Mój profil na LinkedIn