Usługi

Strony internetowe

Wykonujemy strony internetowe dla klientów z całej Polski. Każda wykonana przez nas witryna posiada system zarządzania treścią czyli CMS. Na życzenie klienta możemy jednak wykonać stronę www w html5 a także przy użyciu znanych frameworków typu Bootsrap. Nie ograniczamy się jednym systemem. Pracujemy na WordPressie, Joomli, Drupalu, Concrete5 czy MODX. Obecnie lepszym rozwiązaniem jest posiadanie strony responsywnej niż dedykowanej wersji mobilnej. Dlatego realizujemy responsywne serwisy www oraz strony w wersji AMP. Nie będziesz już się martwił o to jak Twoja strona wygląda na urządzeniach mobilnych.

 

Oferujemy wysokiej jakości strony www, które realizujemy niskim kosztem przy zachowaniu najwyższej jakości. Działamy zgodnie z najnowszymi standardami i stale monitorujemy trendy w branży internetowej.

Dbamy o to aby strony internetowe konwertowały jak najlepiej dlatego przykładamy dużą wagę do testów funkcjonalności. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam już działać intuicyjnie, jednak z każdym rokiem zmieniają się zachowania użytkowników i trzeba stale je monitorować aby wyniki były zadowalające.

WIĘCEJ
Media River sklepy internetowe

Sklepy internetowe

Realizujemy duże i małe platformy e-commerce dla klientów z całej Polski. Opracowujemy unikalne rozwiązania e-commerce i doradzamy przy wyborze najlepszych narzędzi do wspierania efektywnej sprzedaży online. Myślimy w sposób bardzo klarowny z nastawieniem na jak największą sprzedaż, ponieważ to ona jest głównym celem każdego sklepu online. Można stworzyć piękny sklep internetowy, który w żaden sposób nie będzie konwertował, ponieważ podczas jego tworzenia pominięto podstawowe zasady dobrego UX. Współpracując z Media River nie musisz się tego obawiać.

 

Tworzymy zarówno małe sklepy internetowe dla niszowych marek, jak również duże platformy sprzedażowe. Możemy zrealizować platformę marketplace z nieograniczoną ilością produktów i użytkowników.

 

Nasze działania rozpoczynamy od dokładnego wywiadu z klientem a następni badamy konkurencję i szacujemy szansę osiągnięcia sukcesu w danej branży. Optymalizujemy sklepy internetowe aby były widoczne w wyszukiwarkach, ponieważ w sprzedaży online jest to zazwyczaj najważniejsze źródło wartościowego ruchu.

WIĘCEJ

Systemy cms

Jeśli potrzebujesz dedykowanego systemu cms to możemy stworzyć go dla Ciebie. Mamy bogate doświadczenie w tworzeniu zaawansowanych systemów zarządzania treścią. Często pracujemy na rozwiązaniach łatwo dostępnych dlatego, że klienci tego oczekują. Znają dany system cms a praca na rozwiązaniach Open Source wymaga mniejszego nakładu finansowego aniżeli stworzenie systemu od nowa. Jednak jeśli zamierzasz stworzyć bardzo duży serwis internetowy zapomnij o gotowych rozwiązaniach takich jak WordPress czy Joomla. Niestety posiadają one sporą ilość luk, szczególnie jeśli chodzi o bezpieczeństwo witryny. Ze względu na łatwy dostęp do kodu źródłowego strony, dość łatwo jest jest narobić na niej szkód. Na szczęście open source’owe systemy są stale rozwijane pod kątem bezpieczeństwa, więc ryzyko maleje z każdą kolejną aktualizacją.

WIĘCEJ
strony www i systemy cms

Opieka nad stronami www

Bieżąca aktualizacja witryny internetowej jest bardzo ważna dla jej widoczności w sieci. Nieważne czy zamówiłeś stronę www u nas czy masz już gotową, zaopiekujemy się nią aby działała poprawnie. Możemy pracować doraźnie lub w abonamencie. Jeśli nie jesteś do końca zadowolony ze swojej witryny internetowej, możemy nanieść niezbędne poprawki aby działała ona tak jak tego chciałeś.

 

Czasem wystarczy niewielki nakład pracy aby strona internetowa była perfekcyjna. Jest wiele agencji interaktywnych, które w większej mierze przykładają się do wyglądu strony www a nie zważają na jej wydajność. Jest często też zupełnie odwrotnie. Strona działa świetnie, pojawia się w wynikach wyszukiwania, a mimo to nie spełnia oczekiwań klienta pod kątem wizualnym. W takich przypadkach również chętnie powierzymy swoje wsparcie.

Hosting stron www

Klientom, którzy nie posiadają własnego hostingu oferujemy pomoc przy wyborze odpowiedniej usługi, która będzie wystarczająca na potrzeby danej strony www. Nie zawsze trzeba wybierać najdroższą opcję. Jeśli klient potrzebuje jedną stronę internetową nie musi inwestować dużych pieniędzy w hosting lub serwery dedykowane.

 

Jeśli dopiero stawiamy stronę internetową możemy skorzystać z promocyjnych ofert, które dostępne są na wielu platformach hostingowych. Zazwyczaj pierwszy rok hostingu kosztuje kilkanaście złotych na cały rok. Po roku najczęściej ta kwota wzrasta do 100 – 400 zł rocznie. Za kwotę rzędu 400 złotych rocznie mamy dobrej jakości hosting, na którym możemy stworzyć wiele stron internetowych a nie tylko jedną.