logo
Custom Side Menu
 
strony internetowe warszawa

Jeśli potrzebujesz strony internetowej dla swojej firmy, zgłoś się do nas. Tworzymy strony internetowe w oparciu o znane systemy cms, takie jak: WordPress, Drupal i Joomla.

Zastanawiasz się ile kosztują strony internetowe w Warszawie? Warszawa to niewątpliwie miasto, w którym wszystko jest znacznie droższe, strony internetowe Warszawa także. Nie jest to jednak regułą. Są firmy w Warszawie, które robią strony internetowe bardzo niskim kosztem, jednak jesteśmy wówczas obarczeni ryzykiem, że coś może pójść nie tak. Nie będę tu jednak zaprawiać o tym, że gdy zapłacimy więcej to otrzymamy wysokiej klasy stronę internetową. Cena nie jest jedynym wyznacznikiem jakości, jeżeli w ogóle można powiedzieć, że jakimś jest.

Strony internetowe Warszawa

– cennik:

  • Strony wizytówki – od 400 do 1000 zł netto
  • Strony internetowe z 5 podstronami – od 1000 zł netto do 1500 zł netto
  • Rozbudowane strony internetowe (Warszawa) – od 2000 zł do 3500 zł netto
  • Sklepy internetowe (Warszawa) – od 1500 zł netto

Powyższe ceny są przykładowymi cenami, które obowiązują w Warszawie. Wiadomo, że wiele zależy od funkcjonalności strony. Można zrobić porządną, dobrze wyglądającą stronę za niskie pieniądze. Przed wyborem agencji reklamowej lub freelancer zapoznaj się portfolio. Zapytaj także innych o opinie. Nie warto ryzykować.

Aleksandra Ksann