Strony internetowe – najlepsze w 2018

Najlepsze strony internetowe 2018

Strony internetowe o ciekawym designie zawsze przykuwały moją uwagę. Poniżej lista najlepszych stron internetowych. Nie ma tu żadnych kryteriów oceny, wybieram strony internetowe, które mi się podobają.

HUGE

Najlepsze strony internetowe

Strona internetowa agencji Huge zachwyciła mnie prostotą a zarazem doskonałym, odważnym doborem kolorów. Podoba mi się użycie bardzo dużych czcionek w nagłówkach oraz kontrast na stronie. Układ i sposób przewijania strony jest dość typowy dla obecnych czasów, jednak pomimo to strona zaskakuje designem gdy zjeżdżamy niżej i to jest to co uwielbiam w web designie.

Mamy tu także bardzo efektowne, drobne animacje. Zwróćcie uwagę choćby na to jak reaguje hamburger menu gdy na niego klikamy.
Strona ta pokazuje, że pracownicy agencji są odważni i kreatywni o czym świadczy przykładowo nagłówek w zakładce ‘Kariera’ – ‘Get paid for giving shit‘.

Strona nie jest przeładowana trendami, więc będzie jeszcze długo na czasie. Wywarła na mnie mega pozytywne wrażenie.

Zobaczcie sami: www.hugeinc.com

 

Reebok: Be More Human Experience

Najlepsze strony internetowe

Najlepsze strony internetowe

W przypadku tej strony internetowej nie można mówić o prostocie. Strona jest bardzo rozbudowana, ale wykonana doskonale. Pomimo wielu efektów, nie ładuje się ciężko. Bardzo szczegółowa i świetnie wykonana strona internetowa. Przy ocenie skupiam się głównie na aspekcie wizualnym i technicznym, bo przyznam, że wartość merytoryczna tego typu stron wydaje mi się znikoma. Pokazują one jednak kunszt developerów, którzy nad takimi stronami pracują.

Link do strony: http://bit.ly/1JT5dPU

Strony internetowe – najlepsze w 2018
Ocena: 4.8 (95%) 4

Aleksandra Ksann
Post Tags:

Powiązane artykuły

No Comments

Leave a Comment