FAQ

 1. Ile kosztuje strona www?
  Koszt wykonania strony internetowej zależy od potrzeb klienta. Każdy projekt wyceniamy indywidualnie, jednak możemy oszacować, że strona firmowa to koszt ok 3000 zł. W przypadku większych serwisów, bardziej zaawansowanych kwoty mogą znacznie wzrosnąć. Prosta strona wizytówka najczęściej kosztuje ok 500 – 1000 zł a strona z kilkoma podstronami to wydatek rzędu 2000 zł.
 2. Jak edytować dane na stronie? Czy mam dostęp do panelu?
  W bardzo łatwy sposób można edytować witrynę internetową ponieważ dajemy dostęp do panelu cms. Panel zarządzania treścią jest bardzo intuicyjny i klienci nie mają problemów z jego obsługą. Dodatkowo w ramach współpracy organizujemy szkolenia dla klientów z systemu zarządzania treścią. Korzystamy zarówno z open source’sowych systemów jak również tworzymy własne dedykowane. Dostosowujemy w tej kwestii do oczekiwań naszych klientów.
 3. Jak długo trzeba czekać na wykonanie strony internetowej?
  Czas oczekiwania również zależy od rodzaju strony www. Najczęściej wykonanie strony trwa ok 3 tygodni. Gdy jednak serwis jest bardziej zaawansowany może okazać się, że 3 tygodnie nie będą wystarczającym czasem na jego realizację. Wówczas na samym początku współpracy informujemy klienta o wydłużonym czasie realizacji jego strony internetowej.
 4. Czy na wykonaną stronę www otrzymam gwarancję?
  Każda strony internetowa objęta jest 24 miesięczną gwarancją. Po tym czasie oferujemy nasze wsparcie nad stroną internetową odpłatnie. Należy zrozumieć to, że klient czasem może zlecić zmiany na stronie internetowej przygotowanej przez nas, komuś kto nie do końca działa zgodnie ze standardami, ale świadczy swoje usługi bardzo tanio. Dlatego często spotykamy się z sytuacją, że musimy naprawiać błędy po “specjalistach” bez odpowiedniego doświadczenia.
 5. Czy moja nowa strona będzie responsywna?
  Tworzymy jedynie strony responsywne. Każda strona wykonana przez Media River będzie czytelna na wszystkich urządzeniach. Prócz tego możemy dla każdego naszego klienta zrealizować stronę w wersji AMP, która sprawdzi się głównie w przypadku dużych serwisów informacyjnych.