Najlepsze szablony do Wordpressa 2018

Przedstawiamy zbiór najciekawszych szablonów do WordPressa, czyli niestandardowych, które wyróżniają się na tle innych. Jak widać mamy dziś 26 lutego, więc biorę pod uwagę szablony, które powstały w ciągu ostatnich 18 dni, ale będę dodawać nowe szablony przez cały rok. Będą brane pod uwagę szablony do Wordrpessa jedynie premium, a kryterium oceny będzie ich unikalność.

 1. SharpShot

SharpShot to uniwersalny szablon ze sportowym layoutem czyli pasującym do takich działalności jak paintball czy obecnie bardzo popularne salony vr. Kolorystyka szablonu jest konkretna, stonowana.

Bardzo dobrze w przypadku tego szablonu zrobiony jest nagłówek, na którym znajdują się niezbędne dane kontaktowe, co jest bardzo ważne z punktu widzenia osób zainteresowanych taką usługą.

Szablon zawiera popularny plugin Visual Composer, który nadal jest stosowany i rozwijany.

Demo: https://themeforest.net/item/sharpshot-responsive-wordpress-theme/21190694?s_rank=1

2. ESPRESSO

szablony wordpress

szablony wordpress

Szablon dla WordPressa, który przykuł moją uwagę za sprawą ilości funkcji jakie posiada. Dzięki temu szablonowi możemy utworzyć stronę www prezentującą naszą działalność bądź firmę, ale jednocześnie zadbać w odpowiedni sposób o content marketing. Szablon ma charakter magazynu, ale właśnie dzięki mnogości opcji może spokojnie posłużyć jako strona firmowa. Wygląd można łatwo dostosować do własnych potrzeb.

Dobrze współgra z BBPress, BuddyPress oraz Woocommerce

Demo: http://bit.ly/1yEyrks

Aleksandra Ksann

Powiązane artykuły

1 Comment
  • Marek

    Co raz lepsze te szablony robią. Bardzo fajne.

    Luty 28, 2018 Odpowiedz

Leave a Comment