Reklama, Wizytówki, wizytówki Warszawa

Wizytówki i strony internetowe

Wizytówki – reprezentacja działalności

Wizytówki pojawiły się w XV w. (art. do Wikipedii). Popularność wizytówek wcale nie maleje z czasem nawet w dobie gdy prym wiodą strony internetowe.
Prowadząc działalność jakiegokolwiek typu, nawet w obecnych, nowoczesnych wszak bardzo czasach, wciąż posiłkujemy się wizytówkami celem pozostawienia komuś swego namiaru, strony internetowej, nazwiska, adresu, nazwy firmy. Wizytówki ciągle są wykorzystywane opłaca się, więc zatroszczyć się o to, aby były właściwie zaprojektowane i wykonane w odpowiedni sposób. Wizytówki mają za zadanie nie tylko przekazywać informację o naszym numerze telefonu. Wizytówki są naszą reprezentacją. Powinny wywołać uczucie i się wyróżniać, choćby dlatego, że potencjalny klient w większości wypadków wizytówkę zatrzyma. Dlatego, gdy kiedyś postanowi skorzystać z naszych usług, wystarczy, że sięgnie po wizytówkę.

Wizytówki, które zapadają w pamięć

Jeżeli klient nas nie pamięta ani naszego konkurenta, będzie kierował się wrażeniami, które tak naprawdę będą w nim wytwarzane przez ten mały, często niedoceniany kawałek kartonu jakim są wizytówki. Dlatego dobrze jest zastanowić się nad wizytówką, nad jej projektem, albo najlepiej zlecić to firmie reklamowej. Dobrym rozwiązaniem jest zastowanie kodu QR, który prowadzi wprost do strony internetowej.

Również materiał z jakiego wizytówki są wykonane odgrywać może dużą rolę. Błyszcząca i wydrukowana na doskonałej jakości papierze na pewno będzie wyglądać bardzo dobrze i elegancko, pod warunkiem, że nie będzie neonowa, wtedy może wystąpić problem z elegancją. No właśnie, w tym momencie docieramy także do następnej kwestii wyglądu wizytówki. Jeśli jesteśmy na wysokim stanowisku w firmie, nie możemy zamawiać wizytówek kolorowych i upstrzonych wiadomościami. Jeżeli zaś posiadamy salon fryzjerski, granatowe wizytówki ze złotym nadrukiem również może przedstawiać się jako niezupełnie odpowiednia. Pamiętaj, nawet jeśli strony internetowe są obecnie najważniejsze, nie zapominaj o wizytówkach.

You Might Also Like