Strony internetowe Warszawa

System Cms

Aby Klienci mogli w prosty sposób edytować swoje strony internetowe, budujemy ją na sprawdzonych systemach CMS.

Unikalny projekt strony internetowej

Wszystkie strony internetowe wykonane przez naszą agencję reklamową są unikalne i wyjątkowe. Zobacz nasze realizacje i przekonaj się sam

Optymalizacja stron internetowych

Strony internetowe wykonane przez naszą agencję reklamową są doskonale zoptymalizowane na potrzeby Seo, dzięki czemu widoczne są w wyszukiwarkach.

Responsive Web Design

Strony internetowe naszego autorstwa doskonale prezentują na każdym nośniku. Przystosowane są do oglądania na urządzeniach przenośnych (tabletach i telefonach komórkowych).


Nasza agencja reklamowa od 7 lat zajmuje się projektowaniem zaawansowanych stron internetowych

Zobacz jak powstaje projekt każdej strony internetowej

1. Określenie potrzeb

Pierwszą fazą przed rozpoczęciem pracy nad nową stroną internetową jest zawsze rozpoznanie potrzeb naszego Klienta. Agencja reklamowa musi wiedzieć jaka jest specyfika branży oraz poznać grupę docelową.  Na podstawie tych danych możemy rozpocząć wybór odpowiedniego systemu CMS. Najpierw należy ustalić jakie mechanizmy na stronie będą niezbędne. Czasem wystarczy prosta strona wizytówka, jednak najczęściej, aby strona internetowa zaciekawiła odwiedzających należy wykonać stronę rozbudowaną.

Strony internetowe muszą być atrakcyjne dla oka oraz funkcjonalne dla użytkownika.

2. Wycena strony internetowej

Koszt wykonania strony internetowej zależy od bardzo wielu czynników. Po poznaniu potrzeb Klienta i wspólnym ustaleniu potrzebnych funkcji możemy przystąpić do wyceny strony internetowej. Wyceny przygotowane przez nas są bardzo szczegółowe, Klient musi dokładnie wiedzieć za co płaci. Mamy świadomość tego, że Klient nie musi się znać na programowaniu i tworzeniu stron, dlatego wszystko dokładnie wyjaśniamy.

3. Przygotowanie makiety oraz projektu graficznego strony internetowej.

Pracę nad stroną rozpoczynamy od przygotowania makiety obrazującej działanie strony internetowej. Najważniejsza jest funkcjonalność strony internetowej i na tym etapie wszystko jest dokładnie opracowywane.
Po akceptacji przez Klienta przedstawionej makiety rozpoczynamy pracę nad projektem graficznym strony internetowej. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, każdy projekt jest inny. Zależy nam aby wygląd strony internetowej cieszył oko i zachęcał do pozostania na niej na długo.


Dlaczego warto mieć stronę internetową lub bloga?

Internet dziś roi się od wszelkiego rodzaju stron, na jednych odnajdujemy informacje, na innych oddajemy się rozrywce, z jeszcze innych możemy się wiele nauczyć. Jednym z rodzajów stron internetowych, który w ostatnim czasie jest coraz bardzie popularny, są blogi.

Kulinarne, hobbystyczne, ze zdjęciami, czy z własną twórczością, blogi o historii, takie z zadaniami, czy po prostu z przemyśleniami danej osoby i wpisami prywatnymi – podgatunków bloga jest prawie tyle co ludzi go piszących. Wiele osób odczuwa potrzebę wypowiedzenia się, chcą być wysłuchani i pisanie w internecie daje im taką możliwość. Stworzenie strony www ze swoim blogiem, nie wymaga dużego czasu, czy nauki, w końcu pisanie bloga ma być przyjemnością, oderwaniem się od spraw codziennych, a nie męczarnią po nocach.

Jeśli już mamy takiego bloga, to można się pokusić, żeby jeszcze na nim zarobić, ale to oczywiście wymaga już pewnej wiedzy i umiejętności. Niemniej jednak czasem warto spróbować, żeby blog się rozwijał, a nie stał w miejscu. Patrząc na osoby, które zarabiają na swoich blogach mnóstwo pieniędzy człowiek myśli, że to łatwe i przyjemne, nikt nie chce dopuścić do siebie myśli, że jest to też ciężka praca. Masz coś ciekawego do przekazania?

Stwórz stronę www – bloga i zobacz co z tego wyniknie, a może będziesz miał wielu odwiedzających i stanie się on dla Ciebie nie tylko przyjemnym oderwaniem się od rzeczywistości, ale tez sposobem na życie.