logo
Custom Side Menu
 

Sklepy Magento

Sklepy internetowe Magento to doskonałe rozwiązanie dla dużych sklepów internetowych.

W systemie Magento możemy wykonać dowolną rzecz. Jest to jeden z najbardziej zaawansowanych systemów cms.

Media River ma duże doświadczenie w tworzeniu sklepów w oparciu o system cms Magento.

Zachęcamy do współpracy

Co to jest Magento?

Magento jest otwartym systemem cms do zarządzania sklepem internetowym. Działa na Licencji Open Software License 3.0.

Magento jest bardzo rozwiniętym systemem cms. Korzystają z niego bardzo znane sklepy internetowe.
Magento posiada bardzo wiele funkcji. Do dyspozycji mamy zaawansowane zarządzanie katalogiem produktów, analizy a także rozwinięte płatności i wersję mobilną.

Dzięki Magento możemy prowadzić kilka sklepów internetowych jednocześnie a każdy produkt może być prezentowany w inny sposób. Możemy także prowadzić sprzedaż wirtualną np. ebooków czy audiobooków.

Sklepy Magento – cena

Sklepy magento możemy otrzymać w bardzo różnych cenach. Cena sklepu Magento uzależniona jest od funkcjonalności sklepu internetowego jaką potrzebujemy. Dlatego sklepy Magento mogą kosztować 2 tys zł a mogą także kosztować 40 tys. zł lub więcej.

Sklepy Magento – funkcjonalność

Sklepy Magento mają bardzo funkcji wbudowanych już w system. Jeśli jednak potrzebujesz więcej opcji, zawsze możesz zainstalować dodatkowe moduły, które sprawią, że Twój sklep Magento będzie bardzo rozbudowany i profesjonalny.

Sklep internetowy – czy warto go prowadzić?

Jego założenie nie jest trudnym zadaniem, gdyż nie brak firm oferujących za przystępną cenę i hosting, i odpowiedni szablon z wszystkimi funkcjami. Sklep internetowy staje się zatem jednym z najlepszych narzędzi dla tych, którym marzy się dochodowy biznes w sieci. Założenie sklepu online nie wymaga ani wielkiego nakładu pracy, ani wielkich kosztów. Jego prowadzenie jest znacznie tańsze, niż prowadzenie sklepu stacjonarnego, a możliwości pozyskania klientów znacznie większe. Wystarczy znaleźć ciekawy szablon, umiejętnie zaprezentować produkty, a następnie – szukać klientów.

Jedynym problemem, z jakim wiąże się taki biznes w sieci, jest coraz większa konkurencja. Dziś niemal każda firma ma swój sklep internetowy, nie brak też osób, które prowadzą droga online sprzedaż własnych wyrobów. Porównywarki cen, rankingi sklepów online – wszystko to sprawia, że początkującym przedsiębiorcom dość trudno jest zaistnieć na rynku. Jak poradzić sobie z takim problemem? Wypełnienie niszy na rynku, ciekawe promocje lub wprowadzenie takich rozwiązań, które pozwolą przyciągać klientów – oto rozwiązania, dzięki którym nasz sklep internetowy będzie mógł się przebić przez konkurencję i zająć ważną pozycję na rynku.

Sklepy PrestaShop

Prowadzenie takich punktów sprzedaży nie wymaga ani większego nakładu pracy, nie wiąże się też z koniecznością dokonywania wielkich inwestycji. Dobry pomysł i ciekawe produkty – oto podstawa, dzięki której każdy z nas ma szansę założyć świetnie prosperujący sklep internetowy. Dobry pomysł może sprawić, że nasze produkty staną się hitem w sieci, a my poradzimy sobie z coraz większą konkurencją.

Jaki wybrać cms do sklepu internetowego? Jednym z bardzo znanych systemów jest PrestaShop. Obsługa jego jest intuicyjna dla użytkowników. Nie mają oni problemów z ich późniejszą obsługą.

Sklepy Magento

By taki internetowy biznes nie zakończył się katastrofą, należy jednak skupić się i na jednym, ważnym zadaniu – zakładaniu sklepu online. Nie jest to trudne zadanie. Szczególnie gdy wybieramy system cms Magento. Jest to najbardziej rozbudowany system cms.

Od kiedy sklep internetowy okazał się jednym z najlepszych sposobów na prowadzenie biznesu w internecie, pojawiło się sporo firm, dzięki którym można wynająć sklep online lub wykupić stosowny szablon wraz z domeną. Taki sklep internetowy jest prosty w obsłudze, a jego właściciel zna z wyprzedzeniem koszty jego utrzymania, co pomaga mu w planowaniu firmowych wydatków. Sklep online można założyć dziś bez problemów, należy jednak pamiętać, że nawet najlepszy szablon nie zwalnia nas z konieczności wprowadzenia dokładnego i ciekawego opisu produktów.

Musimy też pamiętać, że ważny jest dobry kontakt z klientami, a więc nie tylko szybkie wysyłanie im zamówionych towarów, ale i sprawne udzielanie odpowiedzi na zadawane pytania. Takie podejście do klienta to większa szansa na sukces.