Jaki cms wybrać?

Chcę zamówić stronę internetową, ale nie wiem jaki wybrać system cms. Wiele osób poleca mi WordPress, z uwagi na to, że jest łatwy w obsłudze. Obserwując jednak panel administracyjny WordPressa, myślę, że nie jest tak prosty w obsłudze jakby się mogło zdawać, przynajmniej nie dla mnie. Co polecacie osobie, która nie zna się i nigdy nie edytowała stron www i nie ma zamiaru się tego uczyć, bo nie ma czasu.

2 odp.

Publiczne
Anonimowy June 4, 2015

Zdecydowanie polecam WordPress. Może na początku wydawać się trudny w obsłudze z uwagi na ilość opcji. Ale zawsze możesz poprosić o utworzenie ‚okrojonej’ wersji konta. Wtedy otrzymujesz dostęp tylko do tych elementów, które służą edycji treści. Masz wtedy pewność, że nie namieszasz nic na stronie www, a jednocześnie znacznie łatwiej będzie się połapać.
Oczywiście, musisz prosić też o pełen dostęp, aby w razie czego mieć możliwość zmian, ale dodatkowe okrojone konto będzie dobrym rozwiązaniem. Wtedy edycja czy dodawanie treści na stronę internetową, będzie proste jak edycja dokumentu w Wordzie.

#1
Publiczne
Anonimowy June 4, 2015

WordPress jest najlepszy. Dla bardziej zaawansowanych użytkowników lepszy będzie Drupal, ale jest znacznie mniej intuicyjny. Trzeba się nauczyć i tyle. Nie jest to wcale trudne.

#2

Odpowiedz na to pytanie