logo
Custom Side Menu
 

Projektowanie serwisów internetowych

Projektowanie serwisów internetowych to jeden z głównych obszarów działalności agencji reklamowej Media River.

Realizujemy profesjonalne strony internetowe w oparciu o systemy zarządzania treścią.

Fenomen serwisów internetowych

Na co dzień wiele osób korzysta z jakże popularnego serwisu internetowego Facebook czy Nasza Klasa. Jednak nie wielu wie na czym właściwie polega fenomen tych serwisów internetowych. Co właściwie oferują przeciętnemu użytkownikowi? Jakie stwarzają możliwości te strony internetowe dla osób, które potrafią te możliwości wykorzystać?

Projektowanie serwisów internetowych

Projektowanie serwisów internetowych

Serwisy internetowe oferują użytkownikom wyszukiwanie kont swoich znajomych i dodawanie ich do grupy swoich znajomych na portalu społecznościowym. Następnie dodajemy posty, w których zamieszczamy informacje. Posty te są widocznie dla grupy naszych znajomych. Serwisy internetowe umożliwiają także dodawanie zdjęć, którymi możemy się chwalić przed znajomymi. Mogą to być na przykład zdjęcia z wakacji. Serwisy internetowe umożliwiają także wysyłanie wiadomości do naszych znajomych.

Dla osób, które chcą w pełni wykorzystać możliwości jakie umożliwia serwis internetowy mogą na przykład wynaleźć o przyszłym pracowniku przydatne informacje, które mógł kiedyś opublikować. Można reklamować jakieś miejsce lub jakąś markę przez stworzenie na stronie internetowej konta dla tego miejsca lub marki

Tak więc serwisy internetowe daje wiele możliwości a przeciętny użykownik powinien wiedzieć co publikuje, gdyż może się to kiedyś okazać jego szczęściem jak i zgubą.

Projektowanie serwisów www

Strony internetowe są bardzo pożytecznym wynalazkiem, nie tylko umożliwiają nam szybszą i efektywniejszą pracę, ale daje szerokie możliwości w dziedzinie rozrywki. Coraz więcej ludzi korzysta z darmowych i sprawdzonych stron www. O ile rozmowy telefoniczne są zazwyczaj bardz drogie, o tyle kontakt internetowy jest niezwykle tani, a czasami nawet bezpłatny. Możemy rozmawiać z innymi osobami, poprzez komunikatory internetowe, takie jak Skype, gadu gadu, tlen.

Wszystkie te strony internetowe i serwisy gwarantują bezpłatny kontakt pomiędzy użytkownikami. Warunek jest jeden, osoby muszą mieć założone konta na tych stronach www i wyrazić zgodę na warunki zawarte w regulaminie. Dzięki temu, możemy nawiązać sieć kontaktów. Niektóre serwisy gwarantują swoim użytkownikom dodatkowe funkcjonalności, w postaci specjalnych gron tematycznych. Na wielu stronach internetowych, istnieje specjalna klauzula; możemy określić, czego szukamy w Internecie : przyjaźni, sieci kontaktów, miłości. Oczywiście, powinniśmy zdawać sobie sprawę, że znajomości internetowe mogą być bardzo niepewne.

Niektórzy ludzie wręcz uzależniają się od zawierania sieci kontaktów. Strony internetowe takie, jak Nasza Klasa, albo grono net są zorientowane na to, aby łączyć ludzi, którzy byli kiedyś razem w jednej klasie, albo na jednym kierunku studiów. Mogą odnaleźć się po wielu latach i odnowić kontakt, poprzez strony www. Niektórzy ludzie, nie znają jednak zasad i specyfiki  serwisów internetowych; już kilkuletnie dzieci zakładają swoje konta i profile internetowe. Rodzice bardzo często nie zdają sobie sprawy z konsekwencji takich czynów. Pozwalają swoim dzieciom na swobodne surfowanie po Internecie, podczas gdy ich pociechy wchodzą na strony o tematyce erotycznej, bądź na strony o innych, niepożądanych treściach. Dlatego, bardzo często zamieszczane są na stronach panele zabezpieczające i dodatkowa ochrona rodzicielska.

Jeśli chcesz swoją firmę promować na portalach społecznościowych to agencja social media będzie dobrym rozwiązaniem.