logo
Custom Side Menu
 

O nas

Nasza agencja reklamowa Warszawa specjalizuje się w zakresie projektowania stron internetowych. Nasze strony internetowe oparte są o znane i sprawdzone systemy CMS (WordPress, Joomla, Drupal). Odpowiedni system system dobieramy wedle potrzeb Klienta. Wszystkie strony internetowe wykonane przez są zgodne z zasadami Responsive Web Design co gwarantuje, że będą wyświetlały się poprawnie na wszystkich nośnikach.

Dla naszych Klientów przygotowujemy unikalne i innowacyjne projekty graficzne. Projektujemy logotypy wraz z rozbudowaną księgą znaku, projektujemy oraz dostarczamy wszelkiego rodzaju materiały poligraficzne: katalogi firmowe, broszury informacyjne, ulotki reklamowe, foldery, wizytówki, papier firmowy oraz plakaty.

Zajmujemy się marketingiem internetowym, ponieważ mamy świadomość, że stworzenie strony internetowej jest dopiero początkiem. Aby strona zaistniała w sieci niezbędna jest stosowna jej promocja w wielu miejscach.

Tworzymy kampanie Google Adwords, tworzymy strony na portalach Facebook, Twitter, Pinterest, Instagram, Foursquare. Prócz stworzenia odpowiedniego profilu zajmujemy się oczywiście ich późniejszym utrzymaniem oraz promocją tak aby maksymalnie uwydatnić potencjał Twojej firmy.

W dzisiejszych czasach aby zabłysnąć w internecie niezbędna jest własna strona internetowa. Niestety nie każdy potrafi postawić taką stronę od podstaw, ponieważ jest to bardzo czasochłonne i wymagające odpowiedniej wiedzy zadanie, które najlepiej jest powierzyć profesjonalistom. Do takich właśnie należy nasza agencja reklamowa Media River Solutions, która w swojej kadrze pracowników posiada między innymi osoby odpowiedzialne za projektowanie stron www. To właśnie ich zadaniem jest postawienie od zera serwisu internetowego wyposażonego we wszystkie niezbędne funkcje jakie klient sobie zażyczy.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz szerokiej gamie ofert możemy dzisiaj stwierdzić, że nasza firma stawiając strony www bazuje na najlepszym oprogramowaniu, którym dysponują prawdziwi fachowcy. Jeżeli więc chcesz aby Twój portal wyróżniał się spośród tłumu, to koniecznie sprawdź nasze usługi. W naszej agencji reklamowej do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, a co za tym idzie dokładamy wszelkich starań aby zlecenie zostało wykonane szybko i profesjonalnie. Miejscem, w którym mamy najwięcej klientów jest Warszawa, ale realizujemy także projekty dla klientów z innych miast.