Jak to robią agencje reklamowe – Strona firmowa na FB

strony internetowe warszawa

strony internetowe warszawa

Facebook jest doskonałym narzędziem do wszelkich działań marketingowych. Umożliwia firmom kontakt z konsumentami i wymianę opinii.
Co raz więcej agencji reklamowych z Warszawy włącza prowadzenie fan page’y do swojej oferty, bowiem aby prowadzić go dobrze potrzeba czasu, zaangażowania oraz wiedzy.

Facebook jest fenomenalnym narzędziem, które daje firmom możliwość dotarcia do 10 mln użytkowników. Osoby mające profil na Facebook’u mają średnio ponad 100 znajomych, co za tym idzie, wszystko to co na swojej tablicy udostępni użytkownik dotrze również do rzeszy jego znajomych.

Od czego zacząć? Pierwszym krokiem jest utworzenie strony firmowej na Facebook’u i uzupełnienie danych firmy, w tym koniecznie adresu strony internetowej.
Należy pamiętać o tym aby fan page wyglądał ciekawie i profesjonalnie, dodajmy zatem zdjęcie w tle i logo firmy. Jeśli nie posiadasz stosownej grafiki możesz zlecić jej wykonanie agencji reklamowej z Warszawy, nie będzie to duży koszt.

Gdy już Twoja strona firmowa będzie wyglądała zachęcająco, zacznij dodawać treści. Zrób to zanim zaczniesz pozyskiwać publikę. Pusta strona na Fb nikogo nie zachęci do polubienia Twojego fan page’a.

Dodawać należy wartościowe treści, pod żadnym pozorem nie należy kopiować tekstów z innych stron internetowych czy fanpage’y. Wpisy muszą unikalne i ciekawe, jest to najważniejszy element warunkujący popularność fan page’a.

Za pośrednictwem Fb możesz informować fanów o promocjach i ciekawych wydarzeniach. Zorganizuj event i zaproś swoich fanów, to na pewno przyniesie odpowiednie efekty. Może przy tym pomóc Ci firma reklamowa, ale możesz to zrobić także sam. Wchodź w interakcje z użytkownikami, którzy komentują Twoje posty, to bardzo dobre działanie marketingowe.

Za pośrednictwem Facebook’a możesz także organizować konkursy, należy jednak przestrzegać regulaminu Fb.

Jeżeli chcesz szybko pozyskać fanów skorzystaj z płatnej reklamy na portalu. Jest to bardzo dobra forma promocji, gdyż możemy szczegółowo określić grupę docelową, a tym samym reklamować się wśród użytkowników, którzy będą najbardziej zainteresowani ofertą Twojej firmy.

O tworzeniu reklam na Facebooku pisać będziemy w kolejnych postach na blogu naszej strony internetowej – Agencja Reklamowa Warszawa, zapraszamy zatem do śledzenia naszej strony internetowej.

You Might Also Like