Strony internetowe

Strony internetowe i popularne dodatki

Dzisiaj strony www to już nie prosty html z tekstem, ale rozbudowane oprogramowanie, które ma ogromne możliwości. Dlatego też zarówno twórcy stron internetowych, jak i wolni strzelcy rozwijają systemy zarządzania treścią CMS, a także dodatki do nich. Część z nich jest tworzona i ciągle rozwijana bezpłatnie, ale istnieje również cały pakiet wtyczek, modułów oraz komponentów, których twórcy nastawieni są na zyski i zwrot poniesionych kosztów.

I tak strony internetowe wyposażone choćby w CMS Joomla mają ogromne możliwości, które pozwalają na tworzenie nie tylko stron firmowych, ale także rozbudowanych portali www, a także portali społecznościowych. Takie możliwości ma choćby dodatek Joom Social, który pozwala na tworzenie portalu społecznościowego opartego o standardowy system CMS Joomla.

Innym ciekawy dodatek do systemu Joomla to Virtuemart, który przemienia Joomlę w bardzo funkcjonalny i ciekawy sklep internetowy, który posiada podział na kategorie, wyszukiwarkę, możliwość ewidencji zamówień, a także przyznawania kodów rabatowych. To tylko nieliczne z możliwości jakie posiadają strony www, oparte na CMS Joomla, ponieważ inne niezależne dodatki stanowią ogromny zasób możliwości tego systemu, takie jak kalendarz rezerwacji i wydarzeń, newslettery, galerie, wtyczki społecznościowe, a także wiele innych ciekawych funkcjonalności.

Kolejnym popularnym rozszerzeniem stosowany w Joomla jest JoomFish, który pozwala dodać do strony kolejne wersje językowe. Ten dodatek pozwala nie tylko przetłumaczyć treść strony www, ale również meta-tagi, moduły, pozycje w menu i inne elementy, które w rzeczywistości tworzą stronę www.

Oprócz dodatków związanych z funkcjami strony www istnieje również wiele wtyczek, które ułatwiają optymalizację strony www. Do grona tego typu dodatków można zaliczyć liczne mapy XML Google, a także wtyczki pozwalające nadawać poszczególny podstrono meta dane, takie jak opis oraz słowa kluczowe. Dodatki SEO pozwalają także na tworzenie prostych linków, poprzez użycie modułu mod_rewrite oraz pliku. htacess.

Jak widać możliwości jakie posiadają darmowe systemy zarządzania treścią są ogromne. Przy pomocy kilku kliknięć możemy stworzyć nie tylko firmowe strony internetowe, ale także sklepy, portale sportowe i społecznościowe, czy też stronę agencję nieruchomości. Jedyne ograniczenia jakie posiadają tego typu systemu wynikają z braku dodatków, które jednak są cały czas tworzone i rozwijane przez licznych twórców.

Read More...

Strony responsywne

Strony responsywne

Strony responsywne to bardzo często spotykany termin w świecie IT. Obecnie posiadanie responsywnej strony internetowej jest rzeczą całkowicie normalną i mało kto tworzy strony bez uwzględnienia ich responsywności.

Personalizacja stron internetowych może w znacznym stopniu zwiększać ich atrakcyjność dla odbiorców oraz skutecznie wspierać liczne działania marketingowe, prowadzone przez jej właścicieli dzięki zebranym informacjom na temat odbiorców. Taka strona WWW może być skutecznym narzędziem marketingowym, jednak z procesem personalizacji wiąże się kilka istotnych problemów.

Strony responsywne i personalizacja

Korzyści wynikające z możliwości personalizacji strony internetowej są odczuwalne zarówno dla jej właściciela, jak i dla internauty. Możliwość otrzymywania spersonalizowanych wiadomości to dla użytkowników strony internetowej duża dogodność.

Dzięki informacjom uwzględniającym preferencje oraz cechy użytkowników sieci, poszczególne strony WWW stają się dla nich znacznie bardziej atrakcyjne, co więcej – czują się dowartościowani i w pewien sposób wyróżnieni.

responsive-web-01-en
Projektowanie responsywnych stron WWW przynosi również wiele korzyści jej właścicielowi, który może w ten sposób uzyskać wiele informacji na temat użytkowników prowadzonej przez niego strony oraz ich preferencji. Wynika to z tego, że użytkownicy telefonów czy tabletów również mogą korzystać ze strony w dogodny sposób.

Może to następnie w istotny sposób wpłynąć na skuteczność reklam prezentowanych na stronie oraz przyczynić się do zwiększania sprzedaży.
Niestety, jak każde narzędzie marketingowe, tak i personalizacja strony WWW ma swe słabe strony. Sporym ograniczeniem może być tu próba zaszufladkowania użytkowników strony, co dla niektórych internautów jest zjawiskiem silnie irytującym.

Read More...

Content Marketing

Pokaż się w internecie

Praktycznie każdy przedsiębiorca zdaje sobie dziś sprawę, że osiągnięcie sukcesu wymaga zaistnienia w wirtualnym świecie. Czy jednak stworzenie profesjonalnej strony www wystarczy? Z pewnością nie!

Jeśli nikt nie trafi na Twoją stronę internetową, nikogo ona nie przekona, a jeśli naprawdę chcesz zdobyć Klientów, zainwestuj w pozycjonowanie. Jest to szereg zabiegów, dzięki którym strony www pną się coraz wyżej wśród wyników wyszukiwania, które pokazuje nam wyszukiwarka. Zdecydowana większość Internautów właśnie na podstawie informacji znalezionych w wyszukiwarce podejmuje ostateczną decyzję o zakupie produktu czy skorzystaniu z usługi, dlatego pozycjonowanie szybko przynosi bezpośrednie efekty.

Strony internetowe chętnie odwiedzane

Jeśli strony www pojawiają się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania, odwiedzają je osoby faktycznie zainteresowane tematem, zapoznają się z ofertami i z nich korzystają, a więc dla Ciebie to czysty zysk! Ogromną zaletą tego narzędzia reklamowego jest to, że płacimy tylko za faktycznie uzyskane wyniki. Zainwestuj w pozycjonowanie i poczuj, jak bardzo się to opłaca!

Read More...

Content Marketing

Branding – sztuka kreowania marki

Każdy z nas, na co dzień widuje reklamy lub strony internetowe, które w określony sposób kreują konkretne przedmioty. Czynności marketingowe zajmujące się tego typu kreacją wizerunku i utrwalaniem go w umysłach ludzi nazywa się branding. Najczęściej jest to wizerunek pozytywny, będący jednym z głównych marketingowych technik, dzięki którym dana firma posiada rzesze klientów i nieskazitelną opinię klientów. Jest to pewien sposób manipulacji konsumentem(klientem), gdyż często ukazuje się jedynie cechy produktu, zaś o wadach nie ma żadnej wzmianki. Reputacja firmy jest jednym z najważniejszym jej aspektów, gdyż to właśnie od niej zależy ilość klientów, oraz ogólna ocena produktów firmy.

Często logo danego przedsiębiorstwa jest wykonywane w taki sposób, aby pewne jego aspekty były zapamiętane przez ludzi. Ogólny jego wzór powinien być bardzo precyzyjny wobec usług oferowanych przez przedsiębiorstwo, gdyż jest to także element, który umożliwia klientom pozytywne kojarzenie go, jako firmy solidnej i będącej liderem w określonej dziedzinie sprzedaży.

Read More...

Strony internetowe, Strony responsywne

Responsywne strony internetowe

Dobra strona www charakteryzuje się wieloma cechami. Jest dobrze wypromowana, jest czytelna, ma atrakcyjna szatę graficzna, łatwo się z niej korzysta. Co ułatwia korzystanie ze strony internetowej? Na pewno to, jak wyświetla się ona na posiadanym przez nas urządzeniu. Dobrze wiedzą o tym wszystkie agencje reklamowe.

Responsywne strony www wyświetlają się całości na każdego rodzaju wyświetlaczu. Decydując się na założenie własnej strony internetowe, warto zainwestować więcej i stworzyć stronę, która będzie działać, jak responsywne strony internetowe. Choć jednorazowo będzie to wydatek większy, niż w przypadku tradycyjnej strony www, to w perspektywie czasu okaże się to dobrą inwestycją. Użytkownicy Internetu wracają na strony, z których korzystanie nie sprawiało im problemów. Na których wszystkie informacje pojawiły się od razu, nie wymagając powiększanie czy dodatkowego przesuwania. Tak właśnie działają responsywne strony internetowe. Na niewielkim telefonie, tablecie czy na laptopie responsywna strona internetowa wyświetli się w taki sam sposób. Strona internetowa zbudowana w tradycyjny sposób na telefonie wyświetli się tak, ze żeby przejrzeć cała jej zawartość, wiele rzeczy trzeba będzie powiększyć i przesunąć. To bywa irytujące.

Responsywne strony internetowe czynności takich nie wymagają. Wyświetlają się cale na każdym urządzeniu. Do strony, z której dobrze się korzysta, internauta będzie wracał. I będzie mógł ja przeglądać w taki sam sposób i na telefonie, i w komputerze. A często odwiedzana strona generuje zyski, przyciąga potencjalnych klientów. Inwestycja w dobrze zbudowaną stronę internetową, to inwestycja, która na pewno się zwróci.

Read More...

Strony internetowe

Koszt wykonania strony internetowej

Strony internetowe – ile kosztują?

Internet to nieograniczające pole do popisu. Zarabiać może tam każdy. Nie ważna jest płeć, wiek, wykształcenie. Ważny jest natomiast pomysł, można powiedzieć, że wręcz najważniejszy. W nim tkwi sukces całego przedsięwzięcia. Pamiętajmy, że nie ważne jest ile możemy zainwestować jeśli będziemy to robić nieodpowiednio. Dlatego na początku przygody zarabiania przez Internet pomyślmy w czym tak naprawdę jesteśmy najlepsi. W pisaniu? Robieniu filmików? Sprzedawaniu produktów? Może jesteśmy dobrzy w konsultingu? Na te pytania należy odpowiedź jako pierwsze. Jeśli pasję połączymy w pracą to w ciężkich chwilach szybciej powrócimy do budowania naszej strony internetowej, niżeli będziemy robić choć na czym się nie znamy i nie lubimy. Tak, oczywiście wymaga to czasu. Ale w tym przypadku warto poważnie to przemyśleć. Jeśli już będziemy mieć odpowiedni pomysł to sukces strony internetowej mamy niemal gwarantowany. Jeśli masz jednak z tym kłopot to warto przejrzeć kilka ciekawych stron internetowych, poczytać kilka artykułów, być może one Cię do czegoś zainspirują.

Koszty wykonania strony internetowej są bardzo różne i zależą od wielu czynników. Między innymi od funkcjonalności, systemu zarządzania treścią i od firmy, która tworzy strony internetowe.

strony internetowe warszawa

strony internetowe warszawa

Czy czat na stronie pomaga pozycjonowaniu?

Można powiedzieć, że promowanie strony internetowej to odpowiedni dobór słów kluczowych do naszej strony www. Nie bez przyczyny zależy nam na początku na tym, by na stronie pojawiło się wiele artykułów, tekstów różnego rodzaju. Każdy z nich zawiera dane frazy. Słowa, które pozwalają się wznosić naszej stronie w wyszukiwarce. Nie każdy ma czas by pisać teksty, bądź też fundusze. Jednym z lepszych sposobów na pojawienie się więcej słów w naszej witrynie jest czat. Dzięki niemu pozwalamy użytkownikom naszej strony internetowej na rozmowy związane ze stroną www (choć często zbaczają one na inne tematy). Generujemy wtedy jeszcze więcej słów kluczowych dla naszej strony internetowej. Jest to dość prosta forma, szczególnie, że nie robimy nic, by owe hasła się tworzyły. Mimo wszystko nie należy zapominać o innych strategiach. Czat nie załatwi wszystkiego. Jest to prosta i tania forma. A wiadomo, że zazwyczaj takie metody nie są bardzo skuteczne. Skuteczność proporcjonalna do wydatków. Mimo wszystko należy to potraktować jako dodatek do właściwego promowania.

Read More...

Strony internetowe, Strony responsywne, Uncategorized

Projektowanie stron www warszawa cennik

Projektowanie stron www warszawa tanio

Każda osoba, która prowadzi stronę internetową lub bloga, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważną kwestią jest ruch na stronie oraz ilość odwiedzić. Każda wizyta na stronie WWW to dla przedsiębiorcy szansa na pozyskanie nowego klienta, a dla blogera – nowego czytelnika. By klienci oraz czytelnicy mogli zapoznać się z naszą ofertą, musimy ich przyciągnąć na swą stronę. Jak to zrobić? Najlepiej zadbać o to, by internauci sami nas znaleźli. By tak się stało, musimy im troszkę pomóc. Jak? Troszcząc się o to, by nasza strona WWW mogła wykorzystać te możliwości, jakie dają nam wyszukiwarki internetowe. Są one ważne z jednego względu. Internauci, którzy w sieci szukają konkretnych informacji, korzystają z wyszukiwarek. Wpisują w nie konkretne słowo lub frazę, a następnie – przeglądają wyniki wyszukiwania.

Im wyższą pozycję w takim zestawieniu będzie zajmowała nasza strona WWW, tym większa szansa, że to właśnie na nią zajrzy internauta. Wyszukiwarki internetowe mają dziś ogromny wpływ na to, które strony internetowe cieszą się popularnością, zatem troska o zajęcie wysokiej pozycji w wyszukiwarce jest ważna dla każdego posiadacza bloga lub strony internetowej. Ich prowadzenie bez czytelników nie ma przecież sensu.

Tanie projektowanie stron www Warszawa

Sukces w sieci? Czy to możliwe, żeby dorobić się fortuny w e-biznesie? Jest to możliwe, ale tylko wtedy jeżeli obierzemy odpowiednią drogę promowania się w internecie, a taką drogą jest wybór odpowiedniej firmy zajmującej się pozycjonowaniem stron internetowych. Osoby zajmujące się zawodowo reklamą stron www dużo obiecują. Jak się nie dać zrobić w konia?

Przede wszystkim musimy wiedzieć, że dobre pozycjonowanie nie może być tanie. Dlaczego? Dozwolone przez Google techniki pozycjonowania zmieniają się nieustannie i te zmiany muszą cały czas obserwować firmy zajmujące się usługami w internecie, a taką usługą jest owe reklamowanie stron internetowych do których zaliczamy takie witryny jak: forum internetowe, sklep internetowy, czy tak zwana strona wizytówka z podstawowymi danymi teleadresowymi i wachlarzem usług jakie oferuje firma, której strona internetowa jest pozycjonowana.

Tworzenie stron internetowych Warszawa cennik

Stworzenie strony www nie stanowi dzisiaj już żadnego problemu.  Problemem jest natomiast osiągnięcie dobrego rezultatu w procesie reklamowania strony www, który często długotrwały. Zawodowi marketerzy, dobrzy w tym co robią, to osoby bardzo cierpliwe i uparcie dążące do celu. Przy wyborze agencji reklamowej nie sugerujmy się ceną, a opinią o firmie.

W dzisiejszych czasach zarabianie pieniędzy nie tyczy się tylko i wyłącznie pracy na etat. Coraz więcej ludzi dorabia sobie w Internecie. Jako że dźwignią handlu jest reklama, wielu dorabia sobie w tej branży. Jest i druga grupa ludzi – ci, którzy szukają takich właśnie ludzi i firm. Wielu ludzi posiada strony internetowe, na których chce zarabiać prawdziwe pieniądze. Jest to trudne kiedy nie ma odbiorców. Niezależnie od branży to właśnie oni są naszymi potencjalnymi klientami. Na ratunek przychodzi nam marketing internetowy. To proces, który długotrwale buduje pozycje naszej strony w wyszukiwarkach, dzięki czemu możemy liczyć na przyrost klientów, a co za tym idzie i pieniędzy. Jeśli myślimy na poważnie o budowaniu marki w Internecie to marketing online jest jego nieodłącznym elementem. I na pytanie czy warto inwestować w marketing – odpowiedź nasuwa się tylko jednak – oczywiście że TAK. Wydane przez nas na to pieniądze mogą się zwrócić kilkakrotnie, choć nie tak szybko, bo to długotrwały proces.

Read More...

Strony internetowe

Tanie strony internetowe warszawa

Tanie strony internetowe cennik

Prosta strona wizytówka – strona główna, opis oferty, kontakt, mapa – 500 zł
Strona internetowa z 3 podstronami – 700 zł (formularz kontaktowy gratis)
Każda kolejna podstrona – 90 zł

Wszystkie wykonane przez nas strony internetowe posiadają system zarządzania treścią.

Tanie strony internetowe warszawa

Żeby móc zaistnieć w olbrzymiej ilości stron internetowych nie wystarczy już samo wykonanie strony www i dodanie jej do wyszukiwarki internetowej. W dniu dzisiejszym wymagane jest fachowo wykonane tworzenie stron, które zapewnia zwiększenie liczbę użytkowników odwiedzających stronę internetową każdego dnia. Pragnąc wyróżnić się na tle konkurencji należy, zatem w pierwszej kolejności zadbać o właściwe wykonanie strony WWW nadając jej odpowiedni design oraz zatroszczyć się o zwiększenie jej pozycji w wyszukiwarce. Dobierając we właściwy sposób słowa kluczowa i promując naszą stronę www w oparciu o najlepsze metody i narzędzia w krótkim okresie czasu dojdziemy do sytuacji, w której nasza strona zacznie zajmować jedną z czołowych lokat w wyszukiwarce. Jest to jedno z nadrzędnych założeń każdego właściciela strony www lub serwisu internetowego, żeby jego strona internetowa zaczęła się znajdować na pierwszych miejscach wyszukiwarki. Wpływa to na wzrost jej popularności pośród internautów, co z kolei przekłada się na zwiększone zainteresowanie ofertą znajdującą się na stronie www.

tanie-strony-internetowe-warszawa-cennik

Tanie strony www Warszawa

Niektóre portale internetowe to prawdziwe imperia biznesowe. Warte są po kilkanaście miliardów dolarów. Co ciekawe, pomysły na te strony nie są wynalazkami XXI wieku. Odpowiednim przykładem może być serwis Youtube. Jest to platforma, na której użytkownicy z całego świata wrzucają swoje autorskie filmiki, dodatkowo na nich zarabiając, również miliony dolarów rocznie. Wielu ludzi, którzy stworzyło takie tanie strony www w ciągu kilku lat sprzedali je za wielkie pieniądze. My nie musimy być takimi pomysłodawcami, by móc zarabiać na sprzedaży stron internetowych. Zarabianie przez Internet to głównie przemieszczanie się przez tysiące stron www. Nie musimy się na tym znać, by taką stronę posiadać. Możemy to zlecić innym, a nam rozwojem pracować sami. Tanie strony internetowe to często spotykana oferta. Oczywiście zyski w Polsce za handel stronami www nie są tak wysokie jak zagranicą, ale przy dobrym pomyśle możemy zainkasować kilkanaście tysięcy złotych. Rzadko zdarzają się strony internetowe sprzedawane powyżej miliona, ale w końcu możemy być to MY. Choć wielu ludzi nie decyduje się na taki krok wiedząc, że co miesiąc mają pewną pensję.

Tworzenie stron internetowych warszawa

Wielu z nas, jak nie i my sami, chciałoby zarobić wielkie pieniądze małym nakładem pracy i pieniędzy. Oczywiście są takie firmy na świecie, które wydały 10. 000 dolarów, a po roku ich wartość wzrosła do miliardów. Jednak jest to rzadkością. Polski rynek rządzi się władnymi prawami. I tak wielu tworząc własne tanie strony internetowe za pomocą firm, które je dla nas wykonają, najczęściej nie mają funduszy na dalsze jej rozwijanie. Są też tacy, którym zostały pieniądze, ale to jedynie ułamek tego co należy zainwestować. I w końcu Ci, którzy myśleli o tym już na samym początku. Mowa tu o marketingu internetowym i Google Adwords. Jest to bardzo popularna metoda ostatnimi czasy na promowanie stron www. Ile jednak kosztuje i czy każdego na to stać? Stawki są różne i zależne od wielu aspektów, które oczywiście przekładają się na wyniki. Jeśli nie jesteśmy w stanie zainwestować od razu dużej kwoty na ten proces, warto robić to co miesiąc, przedłużając umowę z firmą zajmującą się marketingiem internetowym.

Read More...

Porady, Strony internetowe

Bootstrap

Programiści Bootstrap

Bootstrap to darmowy framework CSS, tworzony przez programistów portalu Twitter. Bootstrap zawiera wiele narzędzi. które przyspieszają tworzenie stron internetowych a także aplikacji. Bootstrap opiera się w głównej mierze na gotowych rozwiązaniach HTML i CSS, może być używany do stylowania takich elementów jak teksty, przyciski, formularze, wykresy, nawigacje oraz innych elementów wyświetlanych na stronie.
Dobra strona www musi w sobie zawierać kilka bardzo istotnych elementów, żebyśmy mogli nazwać ją odpowiednią i taką, którą chętnie będą się interesowali użytkownicy. Z pewnością do zalet stron należy w pierwszej kolejności ich przejrzystość, strony www muszą być przejrzyste, bo dzięki temu można się na nich odnaleźć i są dokładnie takie, jakie chcieliby je wiedzieć klienci.

Ponadto na stronie musi się znajdować prosta nawigacja. Nawigacja ta określa sposób, w który posługujemy się stroną i to, czy jest to dla nas łatwe, czy wręcz przeciwnie, bardzo trudne i nie jesteśmy w stanie odpowiednio tego wykonywać. Projektowanie stron internetowych ma za zadanie wykonać taką stronę, która będzie po prostu idealna dla klienta i dzięki której uzyska on maksimum korzyści.

Bootstrap Framework

Tak więc nie może być to coś zwyczajnego, strony internetowe muszą przede wszystkim przyciągać, muszą być atrakcyjne wizualnie i w inny sposób, bo tylko dzięki temu będą w stanie osiągać zamierzone cele. Strona musi posiadać ładne zdjęcia, bo te jak wiadomo bardzo mocno oddziałują na ludzką psychikę, a strona pusta, bez zdjęć, nie jest w stanie dać tak samo dobrego efektu.

Strona www zawsze powinna wyróżniać się przede wszystkim niekonwencjonalnym podejściem do tematu, bo ono jest tak naprawdę najważniejsze. Jeżeli strona będzie pusta i nudna, to nie uda nam się z nią działać tak dobrze jak wtedy, kiedy przyciągałaby duże ilości zainteresowanych nią klientów. Strona atrakcyjna to przede wszystkim taka, która daje to, czego się poszukuje.

Read More...